DEICHMANN

Sieć sklepów obuwniczych Deichmann – gazetka, promocje

Gazetka Promocyjna sieci sklepów obuwniczych Deichmann to świetne miejsce do uzyskania informacji o promocyjnych ofertach tej firmy. Znajdziesz tu informacje dotyczące aktualnych zniżek na towary dostępne w sieci ich sklepów. Dzięki umieszczeniu ofert promocyjnych – cała oferta w najlepszych możliwych cenach dostępnych na naszym rynku.

Zapraszamy do skorzystania ze świetnych ofert promocyjnych umieszczonych w gazetce Deichmann. To gwarancja najniższych cen.

Tu podaj tekst alternatywny

O firmie

Deichmann jest niemiecką siecią sklepów obuwniczych, działających na terenie wielu krajów Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Początki firmy sięgają 1913 roku. To właśnie wtedy w sercu Zagłębia Ruhry Heinrich Deichmann otworzył swój zakład szewski.

Obecnie firma Deichmann prowadzi ponad 3000 sklepów. W Polsce pierwsza placówka powstała w 1997 roku w Koninie. W asortymencie sieci znajdziemy nie tylko obuwie, ale również akcesoria – paski, torebki, portfele.

Deichmann oferuje wiele znanych marek, takich jak Adidas, Nike, Puma, Reebok, 5th Avenue, Graceland, czy Elefanten. To gwarancja wysokiej jakości, przy bardzo atrakcyjnej cenie. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że Deichmann stał się jednym z najpopularniejszych sklepów obuwniczych w naszym kraju – obecnie na terenie Polski funkcjonuje ponad 200 placówek. Firma zwróciła uwagę również na potrzeby dzieci, oferując najmodniejsze modele dziecięcego obuwia.

Buty sprzedawane przez sklepy Deichmann przechodzą wiele testów jakości, dzięki czemu konsumenci mają pewność, że kupowany przez nich produkt jest całkowicie bezpieczny. Firma śledzi bieżące trendy, w związku z tym obuwie dostępne w sklepach Deichmann jest zawsze na czasie. Dodatkowym atutem sklepów tej sieci są częste obniżki cenowe na dostępny w sklepie asortyment.